SeoLeniviec mieszarka do zadań specjalnych

Pisanie unikalnych tekstów do katalogów, precli czy na zaplecze to udręka każdego pozycjonera o czym pisałem ostatnio podając linki do różnego typu seo mieszarek.

Sam potrzebowałem wygenerować takie teksty więc zainteresowałem się tematem i przypomniało mi się, że na początku tego roku na forum pio czytałem o sofcie służącym do mieszania tekstów. Pomyślałem, że jego test i przedstawienie na blogu na pewno zainteresuje wielu moich czytelników, a więc jedziemy. Na końcu wpisu niespodzianka!

Do czego służy SEO-Leniviec

Soft zwany SEO-Leniviec stworzony na początku tego roku przez firmę The First Path Technologies  jest programem służącym tylko i wyłącznie generowaniu tekstów. Nie jest to program do katalogowania z funkcją mieszarki, ale tylko i wyłącznie mieszarka ale… nie byle jaka mieszarka. Jest to najbardziej zaawansowana seo mieszarka tekstów z jaką spotkałem się na naszym rynku, jeśli nie jedyna. Programy typu SeoBohater czy SeoLight posiadają moduł mieszarki, jednak moim zdaniem w żadnym tego typu programie praca nie jest tak łatwa i przyjemna.

O programie od autora: “SEO-Leniviec to aplikacja, która pomoże w pisaniu profesjonalnych artykułów, jak i edycję już istniejących, tak by zawsze były unikatowe i wartościowe.
Oprogramowanie to zostało stworzone z myślą zarówno o Specjalistach SEO, Osobach profesjonalnie piszących Artykuły, jak i o początkujących, którzy dopiero zaczynają swoje doświadczenie w tej ważnej dziedzinie.”

mieszarka seoleniviec

SEO-Leniviec i jego funkcje

Program SEO-Leniviec jest bardzo zaawansowany, a mnogość funkcji potrafi bardzo mile zaskoczyć. Mimo, że korzystam z programu od kilku tygodni to nie miałem okazji wykorzystać pełnych jego możliwości.

Wymienię kilka najważniejszych dla mnie funkcji SEO-Lenivca:

 • wygodnie wprowadzanie tekstów,
 • edytor html mieszarka seo-leniviec,
 • bardzo duża baza synonimów,
 • proste i niezmiernie wygodne dodawanie synonimów mieszarka seo-leniviec,
 • sprawdzanie tekstów w wyszukiwarkachsprawdzanie w wyszukiwarkach seo-leniviec,
 • automatyczne sprawdzanie pisowni,
 • masowe generowanie artykułów z możliwością zapisywania do plików masowe generowanie seo-leniviec,
 • zarządzanie wieloma artykułami zarządzanie artykułami seo-leniviec,
 • liczba znaków, słów, zdań w wygenerowanym artykule,
 • podanie przybliżonej możliwej do wygenerowania liczby tekstów na podstawie tekstu i określonych synonimów,
 • biblioteka synonimów.

Praca z seo mieszarką SEO-Leniviec

Testowałem wcześniej inne oprogramowanie tego producenta i muszę przyznać, że miałem z nim wiele problemów. SEO-Leniviec bardzo pozytywnie mnie zaskoczył bo nie było z nim żadnych problemów, a praca w nim to czysta bajka.

Seo mieszarka jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze i moim zdaniem żaden inny soft nie może się z nim równać. Dodawanie synonimów następuje po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na dane słowo. Ogromna baza synonimów pozwala swobodnie na generowanie bardzo odmiennych tekstów. Tworząc tekst na kilkaset znaków, tylko kilka słów pozostaje nie zsynonimizowanych zachowując cały czas sens tekstu. Wrzuciłem do seo mieszarki artykuł na około 400-500 znaków i po dodaniu do niego synonimów SEO-Leniviec podał, że może wygenerować ponad milion unikalnych tekstów. Gdy będziesz chciał ponownie wygenerować artykuły z danego tekstu zawsze możesz sprawdzić w programie czy nie zostały one już wykorzystane.

Zarządzanie bazą artykułów i ich tworzenie to rewelacja dla osób które generują sporo tekstów. Do dyspozycji masz “baze danych moje artykuły” w której możesz zapisywać wygenerowane teksty. Czyli tworzysz sobie np. teksty o danej tematyce i zapisujesz do danego folderu, abyś w przyszłości mógł z nich swobodnie korzystać. Dzięki temu w jednym miejscu swobodnie zarządzasz tekstami.

Automatyczne generowanie dowolnie wybranej przez Ciebie liczby artykułów do jednego, lub wielu plików to kolejna świetna funkcja SEO-Lenivca. W seo mieszarkach online zawsze mi tego brakowało. Tutaj wstawiasz synonimy, klikasz generuj i masz gotowe opisy.

Program zawiera kilka funkcji z których nie miałem jeszcze okazji skorzystać.

Interfejs mieszarki SEO-Leniviec

SEO-Leniviec w obsłudze jest bardzo intuicyjny i nie miałem najmniejszych problemów z jego obsługą. U góry na pasku menu głównej w którym są dostępne wszystkie funkcje programu (1). Po nim przyciski graficzne do formatowania tekstu html (2). Poniżej Twój tekst źródłowy jaki wprowadzasz do programu (3). Po lewej malutki przybornik zapisu, czyszczenia dokumentu, kopiowania etc. dotyczący Twojego źródłowego tekstu (4) zaś po prawej 3 dodatkowe menu (5). Poniżej tekstu głównego przycisk do generowania tekstu(6) i podgląd wygenerowanego tekstu(7), a po jego lewej stronie znów małe podręczne menu(8). Najlepiej zobaczyć na obrazku 🙂 seo-leniviec mieszarka interfejs

Muszę przyznać, że nawet graficznie SEO-Leniviec wygląda przyzwoicie. Jedynie prawa część z 3 różnymi menu zrobiona na 3 sposoby wygląda dziwnie. Pierwsze menu jako butony, ikony + opis, drugie menu część buttony, ikony + opis, a część same ikony + opis, trzecie menu butony + ikony. Trochę tutaj brak konsekwencji.

Moim zdaniem po prawej stronie jako duże buttony powinny znaleźć się tylko najczęściej wykorzystywane funkcje ładnie uporządkowane.

Demo programu SEO-Leniviec

Autorzy programu zadbali także o dostępność demo programu dzięki czemu przed zakupem sam sprawdzisz pracę z nim. Autorzy zaznaczyli, że demo jest uboższe w funkcje i słowniki.

Aby pobrać demo SEO-Lenivca kliknij tutaj >

Suport mieszarki SEO-Leniviec

Mimo, że nie było problemów z programem to sprawdziłem także i ten aspekt programu. Z suportem także nie było żadnego problemu odpowiedzi na moje pytania otrzymywałem od kilku minut do maksymalnie 2 godzin. Suport działa też aktywnie na https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=111075

Pomoc SEO-Lenivca

Jeśli tylko producent oprogramowania udostępnia firmy to z nich korzystam bo dużo łatwiej jest obejrzeć film niż czytać instrukcje. Tutaj tez się nie zawiodłem. Na stronie producenta SEO-Lenivca są dostępne filmy z instrukcjami korzystania z programu https://seoleniviec.pl/VideoTutorials/

SEO-Leniviec cena i licencja

Początkowa SEO-Lenivca kosztował bardzo niewiele bo zaledwie 20-25 zł co mogło bardzo mile zaskoczyć ale… Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i cena seo mieszarki wzrosła aż do 75 zł co było dla mnie mocnym zaskoczeniem. Podniesienie ceny 3 krotnie wygląda po prostu na pomyłkę podczas kalkulacji wyceny produktu.

Poniżej przedstawiam wypowiedź autora programu Jakuba Króla z firmy The First Path Technologies na temat ceny: “SEO-Leniviec na początku kosztował znacznie mniej, jednak to sami Użytkownicy twierdzili, że “rozdaję go za darmo” i zachęcali do podnoszenia cen, aż nadeszła ta.”

Muszę przyznać, że rzeczywiście cena była śmieszna, jednak obecna cena może skutecznie odstraszać klientów. Takie programy jak SeoLight czy SeoBohater także posiadają mieszarki. SB w najnowszej wersji posiada specjalny program do przygotowywania, mieszania tekstów, a jego cena wynosi zaledwie 80 zł (SB+dodatki).

Ci co kupili produkt SEO-Leniviec na początku w bardzo niskiej cenie wiele zaoszczędzili gdyż licencja jest wieczna. 1 licencja pozwala na pracę 1 użytkownika na 2 komputerach.

Podsumowanie

Programowi nie wiele można zarzucić i jedyne co znalazłem to wspomniana niekonsekwencja w budowie menu, ale nie to jest najważniejszym elementem programu no i oczywiście cena.

Wdrożenie do SEO-Lenivca zajmuje chwilę, program jest prosty, intuicyjny pracuje się w nim bardzo efektownie. Nie zauważyłem jakichkolwiek błędów w działaniu programu, a pracuję z nim praktycznie na co dzień. SEO-Leniviec jest na tyle dobry, że teksty przygotowuję właśnie w nim, a później przerzucam je do SeoBohatera czy SeoLighta zależnie od tego w czym aktualnie pracuję.

Mimo niemałej ceny moim zdaniem SEO-Leniviec jest wart swojej ceny. Jeśli potrzebujesz generować duże ilości unikalnych opisów to z pewnością docenisz szybkość i łatwość pracy z profesjonalną seo mieszarką. Nie wiem tylko jak autor zamierza przekonać użytkowników którzy są w posiadaniu wcześniej wspomnianych katalogerów do inwestycji w jego soft. W przeciwnym przypadku soft będą kupować tylko hard userzy 🙂

W związku z dość wysokim kosztem mieszarki dogadałem się z Jakubem, że wszyscy moi czytelnicy otrzymają przez miesiąc 25% zniżki na jego zakup czyli cena wyniesie jedyne 56,25 zł.  Promocja zakończona.

Aby dokonać zakupu SEO-Lenivca kliknij tutaj > następnie kliknij drugi link na dole “Lub kliknij tutaj, aby od razu zakupić Wersję Pełną…” i  wypełnij formularz na stronie.

Osobiście korzystam z SEO-Lenivca i z czystym sumieniem mogę go polecić. Cieszę się, że w moje ręce trafił kolejny solidny produkt do testowania.

Wiem, że moja opinia jest trochę przesłodzona, ale naprawdę uważam SEO-Lenivca za bardzo solidne narzędzie w pracy każdego pozycjonera. Polecam pobrać demo i wypróbować jak działa ta mieszarka.

Czekam na Wasze opinie i komentarze dotyczące SEO-Lenivca. Jeśli znasz jakąś inną mieszarkę, napisz koniecznie, a postaram się także ją przetestować.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
SeoLeniviec mieszarka do zadań specjalnych, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

o autorze

Sławomir Gdak

"Pomagam właścicielom małych i średnich firm w generowaniu ruchu z wyszukiwarek, aby ich biznes był stabilniejszy i bardziej dochodowy, za pomocą każdego rodzaju produktów i usług, jakie w danym momencie pozwalają mi ten cel realizować najlepiej."

24 komentarze

napisz komentarz
 • Używam od dłuższego i jest ok. Przydatne w codziennej pracy seowca…, jednakże przy półautomatycznym katalogowaniu wole mieszarke SB – poręczniejsze rozwiązanie. W sumie dobrze mieć to i to 🙂

 • Usprawnianie usprawnianiem, ale chyba równie wa|ne jest to w jaki sposób google patrzy na ró|ne rodzaje synonimizowanych artykułów. O tym chyba nie ma w recenzji, a chętnie się dowiem 🙂

  • Program ma konkretny cel. Jakość, różnorodność generowanych tekstów zależy tylko od ilości synonimów w bazie programu. To jak Google na takie teksty patrzy to już inna sprawa i od programu nie zależy.

   • No właśnie, a wiesz może jak to Google rozpatruje i jak pisać i mieszać żeby Google się nie kapnęło że to z mieszarki wyszło?

 • Programik jest fajnie zrobiony, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Fajnie, że tutaj można go kupić ze zniżką.

 • Kurcze, zakupiłem seolenivca dwa tygodnie temu w regularnej cenie 🙁 lecz muszę przyznać, że to przydatne narzędzie.

 • Mam SeoLighta z mieszarką, chociaż nie ma wbudowanego słownika synonimów radzę sobie bez niego za pomocą internetowego słownika. Ściągnę demo i sprawdzę czy przyspieszy mi pracę.
  Pozdrawiam

 • Również korzystałem z Seolight, ale widzę, że to narzędzie wygląda nawet lepiej, trzeba by przetestować 🙂

 • A tyle się bawiłem pisząc to wszystko ręcznie a tu proszę. Gapa byłem że wcześniej nie poszukałem tego programu. Gdaq jesteś wielki! Zaoszczędzisz mi kilka godzin dziennie pracy.

 • Właśnie szukałem tego typu programu. Mam nadzieje, że sprawdza się lepiej niż to co jest w aplikacjach do katalogowania.
  Fajnie, że jest wersja demonstracyjna, także zaraz przystąpię do testowania.

 • Ja używam sysonimów od kojotka i też jestem zadowolony, a ostatnio zainwestowałem z spinera który również jest super…

 • Sławku czy można Twoim zdaniem za pomocą Seo-Lenivca zrobić zgodnie z zasadami gramatyki i logiki z artykułu np. na 3000 znaków bez spacji artykuł na około 12 000 znaków bez spacji bez dopisywania zdań i anulowania już istniejących wyrazów w tekście pierwotnym ?

  • Rafi raczej nie bo soft już nie istnieje 🙂 tzn nie jest wspierany.

   Autorzy zrobili narzędzie online gdzie kasują abonament co miesiąc. Mimo, że wykupiłem tę wersję cały czas korzystam ze starej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Slawek Gdaq

Chcesz, żebym pomógł Ci zwiększyć pozycje, ruch i przychody z Twojej strony?

Sprawdź moją propozycję pozycjonowania.