Klienci uciekają Ci jak woda przez palce, a Twoja agencja SEO twierdzi, że wszystko jest w porządku?

Nie dowiesz się, dopóki tego nie sprawdzisz!

Pewnie dostajesz raporty, które zawierają podsumowanie działań agencji, ale czy wiesz, że o wiele ważniejsze jest to, czego w nich nie ma?

Odkryłem, że u wielu moich klientów, którzy postanowili prześwietlić swoją agencję SEO, raporty nie zawierały wszystkich informacji, które pomagają ocenić ich działania.

Co więcej, brakowało w nich najważniejszej informacji:

Czego agencja NIE ZROBIŁA, by pomóc zdobyć więcej klientów!

 

TE LICZBY MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

konkurenci-klienta
bledy-w-optymalizacji-seo-strony
bledy-w-optymalizacji-seo-strony
bledy-w-optymalizacji-seo-strony

Nie musisz się znać na SEO, by właściwie ocenić działania swojej agencji.

Dostaniesz ode mnie czytelny raport, który czarno na białym pokaże Ci:

 1. Na ile fraz kluczowych Twoja witryna pojawiała się w Top 10 Google, od czasu nawiązania współpracy z agencją. Od razu zobaczysz zmiany lub… ich brak.
 2. Na ile fraz kluczowych Twoja witryna spadła z TOP 10 Google, od czasu nawiązania współpracy z agencją!
 3. Ile w tym czasie zyskali kluczowi konkurenci – oni przejmują klientów, których ty tracisz. Tu najlepiej będzie widać, ile pieniędzy ucieka Ci przez palce z powodu ignorowanych przez agencję fraz.
 4. Które frazy generują największy ruch w Twoim sklepie – łatwo policzysz sobie opłacalność pozycjonowania i o ile więcej możesz zarobić na poprawie ruchu organicznego.
 5. Które frazy spoza TOP 10 Google mogłyby przynieść Ci więcej pieniędzy – w co warto inwestować? Mogłoby dać duże zyski małym kosztem, gdyby tylko agencja nad nimi popracowała.
 6. Jak zmienił się ruch w sklepie i które źródła na niego wpływają – czy w ogóle coś się zmieniło na lepsze?
 7. Dla każdego źródła ruchu otrzymasz zestawienie zmiany liczby transakcji, współczynnika konwersji i średnią wartość zamówienia – będziesz wiedzieć, które jest dla Ciebie źródłem najlepszych klientów i zysków.

To Ci da jasny obraz tego, co robi dobrze Twoja agencja, a co mogłaby lepiej.

Daję Ci możliwość samodzielnego sprawdzenia, jak działa Twoja agencja i czy opłaca się z nią dalej współpracować, czy może więcej na tym tracisz, niż zyskujesz.

Czytelny raport ujawni, co do tej pory udało im się osiągnąć, a czego nie zrobili, co mogło dać Ci więcej klientów i pieniędzy!

Opcjonalnie – za dodatkową opłatą – mogę prześwietlić linki zdobywane przez agencje, co dużo Ci powie o metodach jej działania (na ile robią to profesjonalnie i czy w przyszłości Ci to nie zaszkodzi).

Dowiesz się m.in:

 1. z ilu domen agencja seo pozyskała linki w czasie Waszej współpracy,
 2. z jak wielu domen konkurencja posiada linki,
 3. jak Twój profil linków, wygląda w porównaniu do Twoich konkurentów na podstawie zewnętrznych narzędzi seo.
google-search-console
google-search-console

Chcesz dowiedzieć się, jak poprawić swoje wyniki?

Wielu moich klientów po otrzymaniu raportu, gdy już mają w ręku wszystkie liczby i konkrety zadaje bardzo ważne pytanie: co dalej, co z tym można zrobić?

Moją odpowiedzią są dodatkowe konsultacje, gdzie dokładnie wyjaśnię, co powinno być zmienione, by osiągać lepsze efekty, a czego agencja nie powinna w Twoim imieniu robić.

Najczęściej wszystko sprowadza się do dwóch problemów, więc szybko zrozumiesz, jakich zmian potrzebuje Twoja strona, by wejść na wyższe pozycje. No i czy warto kontynuować współpracę z agencją, czy może lepiej z nimi skończyć, bo to się nie opłaca?

Więcej informacji o konsultacjach i referencjach z nich znajdziesz w zakładce konsultacje seo >>.

Raport otrzymasz w ciągu 3 dni od zaksięgowania wpłaty na wskazany adres e-mail.

bledy-w-optymalizacji-seo-strony

Zobacz, co mówią klienci:

Bardzo podobała mi się oprócz samej analizy i przygotowanych danych, też forma podania tych treści, a mianowicie nagranie filmu z komentarzem. Był on dla mnie bardzo pomocny, zwłaszcza, że jestem laikiem i nie wszystkie rzeczy są dla mnie jasne.”

KAROLINA LEPCZAK

Brand Manager, Wallart Sp. z o.o.

“Sławek przedstawił nam raport w formie video i prezentacji.

Jest tam dosyć dużo fajnych danych, które rzeczywiście obnażyły, w naszym przypadku sporo błędów agencji, która prowadzi nam działania marketingowe

Mateusz Kubiak

Prezes, Fuegos sp. z o.o

“Po zapoznaniu się z przygotowanym dla mojego sklepu raportem wiem już, na co zwrócić uwagę przy kontaktach z pracownikami tej agencji.

Zlecona przeze mnie analiza została przygotowana bardzo szybko, jest kompletna i bardzo szczegółowa. Polecam taką usługę wszystkim którzy mają kontakty z agencjami seo.”

Marek Zawistowski

Właściciel, ZW LUNA Marek Zawistowski

“Często jest tak, że dzwonią różne agencje, specjaliści od pozycjonowania i właściwie rozmowę o ofercie zaczynają od stwierdzenia “o Panie, kto to Panu tak popsuł.”

Tutaj tak nie było. Miałem poczucie, że bez oceniania otrzymuję suche fakty, czyste dane, i ja mogę sam sobie wyciągnąć z nich wnioski, Nie czułem, że ktoś chce mnie zdobyć jako klienta, oczerniając innych, poprzednich. Ten raport był taki z boku bez angażowania się emocjonalnego i oceniającego. Oceniam to bardzo profesjonalnie i polecam to każdemu.”

Kacper Puchalski

Właściciel, PLENA NATURA Kacper Puchalski

“Pan Sławomir wykonał u nas podstawową usługę analizy. Pokazał słabe punkty naszej strony, jak i wspomniał o tym co robi konkurencja. Pan Sławomir jest profesjonalistą, wszystko zostało wykonane, jak należy, wytłumaczone jak dla totalnych laików, także z całego serca mogę polecić.

BARTOSZ GOŚCIEWSKI

Właściciel, KushForAll

Zamów REDS – Raport Efektywności Działań Seo

Do realizacji tej usługi:

 1. musisz mieć integrację modułu e-commerce z Google Analytics,
 2. musisz przekazać mi dostęp do Google Analytics, oraz Google Search Console.

Jeśli nie możesz tego zrobić, lub chcesz, żebym przeanalizował skuteczność pozycjonowania innej strony niż sklepu, to wyślij swoje zapytanie przez formularz kontaktowy >>.

REDS – Raport Efektywności Działań Seo

397,00

Komentarz video do raportu

100,000,00

Analiza profilu linków

47,00

Analiza błędów optymalizacyjnych

47,00

Konsultacja seo

369,00

SUMA (PLN)

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub masz jakiekolwiek pytanie, wypełnij poniższy formularz.