Daj mi 60 minut, a powiem Ci, dlaczego
nie zwiększasz ruchu na stronie

Większość klientów po konsultacji seo dziwi się, że pozycjonowanie może być takie proste.

Może być, ale pod warunkiem, że dokładnie wiesz, czego brakuje Twojej witrynie, by osiągała jak najlepsze wyniki wyszukiwania oraz generowała wartościowy ruch.

A nie poznasz jej dogłębnie, jeśli dysponujesz tylko darmowymi narzędziami (tu nie wystarczy sam Google Analytics czy Google Search Console).

google-search-console
bledy-w-optymalizacji-seo-strony

Co hamuje wzrost stron internetowych?

Najczęstszym błędem właścicieli stron, którzy pozycjonują je na własną rękę, jest brak pełnego dopasowania witryny do wytycznych Google. Problem w takiej sytuacji polega na tym, że większość nie wie, czego brakuje tak naprawdę stronie…

No i zbyt mało poświęcają czasu na pełne seo wraz z optymalizacją. Chcą efektów bez działania.

Tu nie wystarczy dać jeden link, by od razu pojawili się nowi potencjalni klienci. Albo zoptymalizować tylko raz kod stron czy napisac teksty bądź opisy produktów na jednej podstronie pod słowa kluczowe.

Uczciwe pozycjonowanie wymaga systematycznej pracy według przygotowanej strategii.

Szczególnie, jeśli chcesz stale zwiększać ruch, by zarabiać coraz więcej w internecie.

Poznaj swoją stronę – skuteczna konsultacja seo

Co zyskasz, decydując się na konsultacje seo ze mną? Podczas konsultacji seo zdiagnozuję w pełni Twoją stronę płatnymi narzędziami zawodowego pozycjonera.

Do odczytania danych ze strony i poznania rynku, na którym działasz wykorzystuję oprogramowania Ahrefs, Majectic Seo, Clusteric, Senuto, Netpeak Spider, Screaming Frog, Surfer i wiele innych.

Dzięki analizie data driven przestaniesz poprawiać pozycje na ślepo i narzekać, że seo nie działa. Skorzystanie z wiedzy, którą przekażę Ci w ramach konsultacji seo, naprawdę przyniesie efekty.

wzrost-przychodow-z-seo
wzrost-przychodow-z-seo

Skuteczne konsultacje seo – a co Ci to da?

Dlaczego powinieneś skorzystać z konsultacji seo? W czym takie konsultacje seo pomogą Twojej stronie? Zyskasz pewność, że Twoje pozycjonowanie zacznie w końcu przynosić rezultaty.

Może nie będziesz od razu w TOP3 na konkurencyjne frazy w wynikach wyszukiwania Google, ale…

Aby zacząć sprzedawać na większą skalę, wystarczy mieć dziesiątki fraz z długiego ogona w pierwszej trójce. A to może zrobić każdy minimalnym kosztem – pod warunkiem, że wie jak. A do tego mogą przydać się konsultacje z zakresu seo, a niekiedy również profesjonalny i pełny audyt seo.

Zobacz, co mówią klienci, którzy już skorzystali z konsultacji seo:

Merytoryczność i wiedza: okazuje się, że godzina to mało 🙂 i czas szybko przeleciał. Nie mniej jednak w ciągu tej godziny starałeś się poruszyć jak najwięcej wątków. TO na wielki plus. Po rozmowie odniosłem wrażenie, że naprawdę chcesz pomóc.
Wskazujesz pewne narzędzia, rozwiązania (do przeanalizowania na później) po to, aby jak najszerzej omówić temat.

Oczywiście w moim konkretnym przypadku ta merytoryczność i wiedza, która wdrożyłem, przełożyła się na OGROMNY, powtarzam ogromny wzrost, o czym pisałem Ci na Facebooku.

Za to naprawdę dziękuje. To było w ostatnim czasie najlepiej zainwestowane pieniądze.

I odpowiadając na ostatnie pytanie: czy poleciłbym Cię innym. Hmm… konkurencji na pewno nie…
Jeszcze raz dziękuję i na pewno jeszcze prędzej czy później zgłoszę się do Ciebie.

michal-kolodziejczyk-o-konsultacji-ze-slawek-gdak

Michał Kolodziejczyk
właściciel firmy esoft studio

Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy w zakresie SEO i prostego przekazu informacji o tym. Lista Twoich pomysłów (wykraczających zdecydowanie poza SEO), tematów do sprawdzenia i zmiany na mojej stronie jest spora. Niektóre kwestie jakby „prawie” oczywiste, ale jakoś o nich wcześniej nie myślałem – dlatego to wszystko jest tym bardziej cenne, a niektóre zmiany bardzo proste.

Mówisz o SEO w sposób zrozumiały dla laika. Dziękuję za wszystkie przekazane informacje.

Dziękuję za elastyczność, zaangażowanie i profesjonalne podejście. Przyszły rok widzę bardzo optymistycznie dzięki Twoim kursom, które cały czas czekają na poznanie i kolejnym konsultacjom.

konsultacja-gdaq-Tomasz-Szagun

Tomasz Szagun
Dyrektor SAS Spółka z o.o. Sp.k.

Konsultacje oceniam bardzo dobrze w skali 1-10 daje 9 .. bo za mało czasu jak dla mnie, chciałabym więcej.

Najbardziej podobało mi się, że dostałam tyle fajnych narzędzi i wskazówek jak z nich skorzystać, konkretne artykuły które to wyjaśniają i informacja i zaprezentowanie na współdzielonym ekranie do czego to narzędzie jest.

Podobało mi się, że dałeś konkretną wskazówkę czym teraz powinnam się zająć 3 podstawowe kroki. A wiec świetnie wykorzystana była ta godzina i warta swojej ceny.

Dziękuję ślicznie i mam nadzieje, że jeszcze do usłyszenia w przyszłości.

opinia-joanna-starz-z-konsultacji-seo

Joanna Sitarz
właściciel Wielowymiarowy Biznes

Jakość konsultacji oceniam na bardzo dobrą i sprawnie przeprowadzoną. Dostałam wyczerpujące informacje na temat swoich pytań. Dzięki konsultacjom chciałam potwierdzić i poznać świeże spojrzenie na stronę pod kątem optymalizacji i linkowania – jak najbardziej to otrzymałam.

To co najbardziej mi się podobało to analiza linków – szczegółowa, jak i zwrócenie uwagi na pewne szczegóły, które mi umknęły.

To co wyniosłam to metodologia prac nad linkowaniem – potwierdzenie informacji że obecny link building to mrówcza robota 😉 Na pewno poleciłabym konsultacje osobom, które mają swoje strony, sklepy internetowe i chciałyby się dowiedzieć jak „podrasować” swoją stronę pod kątem SEO.

opinia-kinga-wojcikowska-z-konsultacji-seo

Kinga Wójcikowska
SEO Specialist Artgeist sp.z.o.o.

Podobało mi się to, że w szybki sposób mogę zweryfikować nasze działania. Zdecydowanie poleciłbym konsultacje osobom, które coś już o SEO wiedzą i chcieliby tę wiedzę poszerzyć, a także upewnić się, że działania, które podejmują nie są szkodliwe.

Myślę, że kolejne konsultacje będą głównie skupiały się na tym, co jeszcze możemy zrobić, aby złapać jeszcze więcej wiatru w żagle.

Innymi słowy – cieszę się, że zdecydowałem się na konsulting z Tobą 🙂

konsultacja-ze-slawomir-gdak-lukasz-cysewski

Łukasz Cysewski
Prezes zarządu Vape Group

 

Konsultacja z Tobą była dla mnie bardzo pouczając, odpowiedziałeś na wszystkie zagadnienia jakie chciałem wiedzieć, mam już plan ja zrealizować to co zacząłem, jak poprawić błędy i jak zabrać się za dalsze pozycjonowanie.

Mój sklep będzie musiał przejść rewolucję, ale na pewno wszystko naprostuje tak jak powinno to chodzić od początku.
Dzięki za poświęcony czas i rzeczowe porady.

Grzegorz Domaradzki
administrator GOODMARK Sp. z o.o.

Jeśli chodzi o merytorykę – jestem bardzo zadowolony.

Bardzo dużo praktycznych kwestii pokazałeś mi na swoim ekranie i uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania.

Uważam, że większość osób związanych z biznesem online powinna raz na jakiś czas korzystać z Twoich konsultacji. Pytań w głowie jest mnóstwo i fajnie jak ktoś, kto się zna na pozycjonowaniu – wypowie się w tych kwestiach.

Ja sam pewnie jeszcze nie raz się do Ciebie odezwę i polecę gdy będę miał okazję.

Najbardziej podobała mi się kwestia udostępnionego ekranu. Na bieżąco pokazywałeś, jak coś działa w praktyce. Na duży plus również swoboda rozmowy.
Zamykając kwestię samej konsultacji – dla mnie super. Masz dużą wiedzę i umiesz się nią dzielić.

Radosław Czaiński
właściciel portalu RankingiProduktow.pl

Wartość merytoryczną konsultacji oceniam bardzo wysoko. Poza Twoją niekwestionowaną wiedzą z zakresu SEO najbardziej podobało mi się to Sławku, że korzystasz z szerokiego „spektrum” narzędzi do analizy i potrafisz się w nich sprawnie poruszać.

Z przyjemnością polecę konsultację, ponieważ wiem, że jest to dobra inwestycja dla każdego, kto chce rozwinąć swój serwis pod kątem SEO i widoczności w Google.

Tomasz Małecki
fundacja Fundacja Make It Green

Konsultację były świetne! Prawdziwy koncentrat wartościowej wiedzy, która ma szanse w krótkim czasie bezpośrednio przełożyć się na wzrost moich dochodów.

Najbardziej podobało mi się, że zajmowaliśmy praktycznie wyłącznie tym, co może mi bezpośrednio pomóc w uzyskaniu lepszych pozycji, jakościowego ruchu i klientów. Esencja. Otrzymałem przy okazji także pewną praktyczną poradę biznesowa, która ma szanse spowodować, że moja praca będzie lepiej przekładać się na dochody.

Konsultacje u Sławka polecam każdemu, kto zamierza samodzielnie pozycjonować stronę, albo po prostu koordynować działania pozycjonerskie. To ekstrakt wiedzy, która daje przewagę nad konkurencją.

Michał Kulik
właściciel korkizchemii.pl

Konsultacja rozwiała większość moich wątpliwości dotyczących konkretnych rozwiązań seo na mojej stronie. Przydały się dane z Senuto i Ahrefs do analizy – wiem co mam poprawić, jakich narzędzi używać, jak monitorować konkurencję, jak poszukiwać słów kluczowych zwłaszcza z długiego ogona. Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że to niełatwe zadanie a co najgorsze efekt jest rozłożony w czasie. Pozostaje mi znaleźć motywację do wdrożenia wszystkich założeń oraz przede wszystkim czas.

Z całą pewnością polecę Cię znajomym i klientom z uwagi na bardzo dobry kontakt, biegłość w ocenie stanu faktycznego SEO oraz zagrożeń, jak też doświadczenie, które w szybki sposób przekuwasz na rozwiązanie problemu.

Adam Mojski
specjalista ds. seo Zespół Badań i Analiz Militarnych

Podobało mi się to, że w szybki sposób mogę zweryfikować nasze działania. Zdecydowanie poleciłbym konsultacje osobom, które coś już o SEO wiedzą i chcieliby tę wiedzę poszerzyć, a także upewnić się, że działania, które podejmują, nie są szkodliwe.

Myślę, że kolejne konsultacje będą głównie skupiały się na tym, co jeszcze możemy zrobić, aby złapać jeszcze więcej wiatru w żagle.

Innymi słowy – cieszę się, że zdecydowałem się na konsulting z Tobą 🙂

Łukasz Cysewski
Prezes Zarządu VAPE Group

Sławek podał – kawa na ławę – strategię działania. Co i w jaki sposób powinnam zrobić, a co totalnie nie ma sensu. Najbardziej u Sławka podoba mi się jego bezpośrednia i dosadna forma przekazu. Wszystko staje się proste i zrozumiałe. Podczas konsultacji, bez zbędnego pretensjonalizmu pomoże, wyjaśni i wskaże właściwe rozwiązanie.

Nasze produkty są niszowe. Bardzo trudno o słowa kluczowe. Szczególnie ważne dla mnie było przyswojenie maksymalnej ilości wiedzy z SEO Copywritingu. Na przykładowym wpisie Sławek wskazał to, co można było poprawić, zainstalował nawet pomocne wtyczki i wskazał błędy w WordPressie.

Zdecydowanie polecam współpracę ze Sławkiem. Jest to człowiek godny zaufania i mistrz w swoim fachu.

Monika Bochnia
Office Manager Veritech Sp. z o.o.

Wypełnij ten formularz, opisując seo problem, jaki masz, by seo konsultacje mogły przynieść jak najlepszy rezultat.

Jak wyglądają konsultacje seo? Wypełnij formularz, wprowadzając do niego jak najwięcej kluczowych informacji na temat Twojej witryny. Jeśli jeszcze nie masz konkretnych pytań, nie martw się. Najpierw zbadam dokładnie blokady, które hamują wzrost widoczności strony w Google oraz przyrost ruchu na niej.

Czego możesz się spodziewać po naszej video konferencji? Podczas 60 minutowej konsultacji seo na Skype poznasz wszystkie te dane i ich znaczenie dla pozycjonowania. Pomogę rozwiązać niejeden problem w zakresie seo, byś mógł rozwinąć skrzydła Twojego biznesu.

Nasza godzina konsultacji seo sprawi, że dowiesz się też, co trzeba dokładnie zrobić, by strona notowała wzrosty pozycji w wynikach organicznych, co przełoży się na większy ruch, więcej odwiedzin i zamówień od nowych klientów. Naprawdę, pozycjonowanie stron jest bardzo potrzebne, ale wcale nie musi być trudne. Poznaj moje usługi, skorzystaj z mojego doświadczenia i zgłoś się na konsultacje seo już dziś.

  • * Polityka prywatności
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności
  • * Pola obowiązkowe
  •  
Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy lub masz jakiekolwiek pytanie, wypełnij poniższy formularz.