SZKOLENIA SEO

Strona główna / Szkolenia Seo

"Pozycjonowanie jest jak długa i niekończąca się przygoda, wymaga ciągłej nauki, cierpliwości, wytrwałości, ale gdy osiągniesz ostateczny cel nie tylko będziesz miał ogromną satysfakcję, ale Twój biznes zacznie zarabiać dla Ciebie dużo większe pieniądze."

Poszukiwanie nowym metod wyszukiwania fraz kluczowych, optymalizacji stron, pozyskiwania linków... sprawia mi ogromną frajdę, a jeszcze większą dzielenie się tą wiedzą z innymi, co robię nieprzerwanie od 2009 na moim blogu.

Wiem ile czasu, pieniędzy i energii trzeba poświęcić na uzyskanie pierwszych efektów w seo, bo sam zaczynałem zupełnie od 0. Ślęczałem tygodniami i miesiącami na forach, blogach, czytając książki, oglądając zagraniczne materiały szkoleniowe. Większość z nich nie było wartych 5 zł.

W pewnym momencie pisząc bloga zdecydowałem, że tej wiedzy jest tak wiele, że trzeba zebrać to w całość i przygotować na ten temat szkolenie. Temat jest tak duży, że zdecydowałem się przygotować kilka szkoleń po 1 na każde z zagadnień.

Wybór fraz kluczowych > Optymalizacja strony > Tworzenie treści > Pozyskiwanie linków > Efekt w pozycjonowaniu

Adrian Łapczyński właściciel firm epicvr.pl, creativestudio.com.pl

Dowiedz się jak wybierać najlepsze frazy kluczowe, dzięki którym Twoja strona nie tylko zajmie topowe pozycje w Google na dziesiątki i setki słów, ale wreszcie zaczniesz na niej zarabiać.

Skończ nieefektywną i kosztowną walkę z wielkimi firmami o top10 dla najpopularniejszych fraz kluczowych.

Kieruj na Twoją stronę nie zimny ruch, ale potencjalnych klientów ze snajperską precyzją za pomocą mnóstwa mało konkurencyjnych fraz, o których Twoja konkurencja nie ma pojęcia. Zmniejsz drastycznie koszty pozycjonowania i zacznij wreszcie na nim zarabiać!

Krok po kroku przedstawiam w jaki sposób wybierać frazy, które prowadzą internautów do zakupu. Nie chodzi o gapiów, którzy będą przyglądać się Twojej stronie, ale kupujących!

  • Poznasz ponad 20 sposobów na bezpłatne poszukiwanie fraz kluczowych,
  • Pokaże Ci Około 10 bezpłatnych i 15 płatnych narzędzi automatyzujących ten proces,
  • Dowiesz się jak oszacować zyski z pozycjonowania strony na konkretne słowo kluczowe,
  • Zobaczysz jak szybko ocenić konkurencyjność top10 wyników wyszukiwania, aby nie utopić pieniędzy.

I na koniec jak wykorzystać wybrane słowa kluczowe w pozycjonowaniu czyli jak wdrożyć strategię long tail do swojego biznesu.

Zobacz ofertę >>


Szkolenie z content marketingu innego niż wszystkie, bo z perspektywy seo'wca.

Dowiedz się jak pisać treści, które angażują użytkowników, zajmują czołowe pozycje w Google i pasywnie co miesiąc generują tysiące wizyt na Twoich stronach!

Jeśli kiedykolwiek nie wiedziałeś o czym napisać na swojej stronie, zastanawiałeś się dlaczego czytelnicy nie komentują i nie udostępniają Twoich artykułów to pokażę Ci krok po kroku jak to zmienić.

Zobaczysz jak wypracowałem schemat dzięki, któremu tworzę mnóstwo stron, które mają zagwarantowane odwiedziny czytelników, bo wpadają do top10 Google jak w masło.

Zobacz ofertę >>


Szkolenie to jest odpowiedzią na najczęstsze pytanie czytelników “Sławku jak linkować w obecnych czasach?”. W 100% jest poświęcone zdobywaniu linków! Tych dobrych, naturalnych linków.

Jeśli kiedykolwiek brakowało Ci pomysłu na ciekawe, unikalne pozyskiwanie linków to dobrze trafiłeś. Koniec z szukaniem! W tym szkoleniu dostaniesz wszystko na tacy.

Łącznie szkolenie zawiera 29 metod pozyskiwania linków, omówionych krok po kroku.

Lekcje są prowadzone na 3 poziomach: podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany, aby każdy bez względu na poziom wiedzy jaki posiada był w stanie zastosować omawiane techniki.

Nie musisz się ograniczać do kilku popularnych technik, których używa konkurencja i niestety tracą na znaczeniu.

Zapisy do grupy szkoleniowej są zamknięte i odbywają się cyklicznie, dlatego jeśli jesteś zainteresowany zapisz się na bezpłatne szkolenie on-line podczas, którego udostępniam możliwość zapisu do grupy szkoleniowej.

Zapisz się >>