“Hipnotyzm słowa. Jak podbijać umysły Twoich klientów za pomocą perswazyjnych tekstów”

Dziś chciałbym Ci co nieco wspomnieć o książce Joe Vitale pt.: “Hipnotyzm słowa. Jak podbijać umysły Twoich klientów za pomocą perswazyjnych tekstów”. Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o copywritingu to nie muszę Ci pisać kim jest Joe Vitale. Książkę przeczytałem już jakiś czas temu aczkolwiek w związku z brakiem czasu nie za bardzo mogłem znaleźć chwilę na tego posta. Nie pałam się copywritingiem jednak uważam, że co nieco warto w tym temacie coś wiedzieć. Wcześniej miałem okazję przeczytać kilka książek o copywritingu m.in. “Hipnotyczny Marketing”, “Sztuka pisania perswazyjnych tekstów”, jakieś poradniki i ebooki i muszę przyznać, że nie czytałem do tej pory lepszej książki o copywritingu niż “Hipnotyzm słowa”. To obowiązkowy podręcznik. Znajdują się tutaj opisy wszystkich technik o, których czytałem i nie czytałem 🙂 we wszystkich wcześniejszych książkach o copywritingu. Jest w czym wybierać planując tworzenie własnej kampanii reklamowej. Cała książka jest poświęcona hipnotycznym technikom copywritingu. To zadziwiające, że tak wielka postać zdradza wszystkie swoje techniki za 47zł, bo właśnie tyle kosztuje książka na stronie wydawcy Helion. Uważam, że cena jest bardzo dobra biorąc pod uwagę jej zawartość merytoryczną. Książka zawiera 56 rozdziałów i ma ponad 350 stron. – autor pokazuje nam krok po kroku jak ze zwykłego tekstu marketingowego stworzyć hipnotyczny tekst, który porwie klientów do zakupów, – jak redagować napisane przez nas teksty, aby były jeszcze skuteczniejsze, – jak tworzyć hipnotyczne opowieści, – 30 pomysłów na hipnotyczny nagłówek, – autor zdradza swoje największe techniki pisania, – są tutaj także informacje jak hipnotycznie blogować i wiele naprawdę, wiele innych bardzo ciekawych tematów. Książka jest pełna inspiracji i wiedzy, którą ciężko będzie Wam znaleźć gdziekolwiek indziej. Jak wcześniej wspomniałem dla zainteresowanych tematem obowiązkowa pozycja. Jeśli chcesz tylko liznąć wiedzy z copywritingu to polecam coś krótszego jak “Sztuka pisania perswazyjnych tekstów”. Myślę, że do książki Joe będę wracał w przyszłości przy tworzeniu tekstów reklamowych. Wystawiam ocenę 5/5 tej książce. Zainteresowanych zapraszam do zakupu książki na stronie wydawcy “Hipnotyzm słowa. Jak podbijać umysły Twoich klientów za pomocą perswazyjnych tekstów”.

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
"Hipnotyzm słowa. Jak podbijać umysły Twoich klientów za pomocą perswazyjnych tekstów", 5.0 out of 5 based on 1 rating

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

jeden komentarz

napisz komentarz
  • Z pewnością zgłębie tematyke książki i stanie na mojej półce. Unikatowe i prswazyjne teksty dodadzą kolorytu stronie i być może przyczynia sie do chęci powrotu na stronę www w celu dalszej “konsumpcji” zawartości. Mam nadzieję, że ksiązka jest dostępna w polskich księgarniach internetowych. WPis warty uwagi, bardzo przydatny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.