Narzędzia seo wykorzystywane przez polskich specjalistów

narzędzia seo polskich pozycjonerów
Wczoraj na blogu Critical pojawił się post pt.: “Pierwsza w Polsce, pełna lista narzędzi SEO polecanych przez specjalistów” zawierający wypowiedzi 12 specjalistów z branży seo na temat narzędzi jakie wykorzystują przy pozycjonowaniu. Wypowiedzieli się:  Paweł Gontarek (zgred), Sebastian Miśniakiewicz, Wojtek Tyluś, Piotr Cichosz, Sebastian Jakubiec, Paweł Rabinek, Marek Płatek, Tomasz Stopka, Konstantin Kanin, Marta Gryszko, ja, Mikołaj Szczepaniak oraz Artur Strzelecki.

Każdy z pewnością pozostawił coś dla siebie :), nie wszystko zostało ujawnione, jednak każdy dał coś od siebie, także jest to świetna skarbnica wiedzy na temat narzędzi seo również dla Ciebie.

Możesz przejrzeć wszystkie narzędzia seo i wybrać to co Tobie najbardziej odpowiada. Co ważne w zestawieniu znalazła się masa narzędzi seo bezpłatnych więc tym bardziej zapraszam Cię do lektury.

W tym artykule znalazła się także moja wypowiedz w której wspominam o 16 narzędziach z których ja korzystam. Po przeczytaniu całego artykułu znalazłem masę innych narzędzi wykorzystywanych przeze mnie o których jednak zapomniałem także warto przejrzeć wszystkie, a jest ich blisko 60 🙂

Poniżej zebrałem listę narzędzi seo przedstawionych w artykule z podziałem na to do czego one służą, choć w przypadku wielu narzędzi ciężko było je przypisać tylko do 1 kategorii.

Audyt seo

Zrzekanie się linków

Wybór fraz kluczowych

Analiza linków

Statystyki witryny

Monitoring fraz kluczowych w Google

Pozyskiwanie linków

Zamawianie tekstów

Obrabianie list

Pozostałe narzędzia: iMacrosGoogle Index CheckerGoogle TrendsArtisteerCrazzy Egg , Tynt.

W zestawieniu nie uwzględniałem:

  • narzędzi nastawionych tylko na rynek rosyjski,
  • wtyczek do wordpressa,
  • narzędzi nie związanych z seo.

Mam nadzieję, że ten jasny podział pomoże Ci w szybszym znalezieniu narzędzia, którego potrzebujesz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/5 (16 votes cast)
Narzędzia seo wykorzystywane przez polskich specjalistów, 4.9 out of 5 based on 16 ratings

o autorze

Sławomir Gdak

"Pomagam właścicielom małych i średnich firm w generowaniu ruchu z wyszukiwarek, aby ich biznes był stabilniejszy i bardziej dochodowy, za pomocą każdego rodzaju produktów i usług, jakie w danym momencie pozwalają mi ten cel realizować najlepiej."

45 komentarzy

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Slawek Gdaq

Chcesz, żebym pomógł Ci zwiększyć pozycje, ruch i przychody z Twojej strony?

Sprawdź moją propozycję pozycjonowania.