Wizytówki metalowe

W związku z tym, że wkrótce zamierzam zaprojektować nowe wizytówki firmowe i chcę, aby było one bardzo oryginalne postanowiłem rozejrzeć się po internecie w poszukiwaniu natchnienia. Sporo ciekawych projektów znalazłem w książce, którą kupiłem rok temu pt.: “Business Card Design 8”.

Na blogu zaprezentuję Wam najciekawsze, najbardziej oryginalne, najestetyczniejsze projekty jakie znalazłem w internecie. Wszystkie prezentowane przeze mnie zbiory nie są moją produkcją jednak uznałem, że lepiej będzie jeśli wkleję prevki niż miałbym dać tylko linki.

Wszystkie znalezione projekty przebrałem i podzieliłem na kilka kategorii. Co jakiś czas będę publikował kolejną kategorię. Myślę, że taki zbiór będzie przydatny nie tylko dla mnie.

Pierwsza partia to wizytówki metalowe. Czy jest to praktyczne rozwiązanie nie wiem, ale z pewnością zwracają one na siebie uwagę. Pierwsze 3 mogą być plastikowe i robić tylko wrażenie metalowych, tego nie wiem.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (4 votes cast)
Wizytówki metalowe, 4.8 out of 5 based on 4 ratings

o autorze

Sławomir Gdak

"Pomagam właścicielom małych i średnich firm w generowaniu ruchu z wyszukiwarek, aby ich biznes był stabilniejszy i bardziej dochodowy, za pomocą każdego rodzaju produktów i usług, jakie w danym momencie pozwalają mi ten cel realizować najlepiej."

12 komentarzy

napisz komentarz
 • Witam
  Czy masz kontakt do firmy, która robi wizytówki metalowe? Bardzo podoba mi się zbiór zaprezentowany powyżej (i w tematach pokrewnych). Teraz ‘tylko’ mam problem gdzie takie wykonać? Może być nawet za granicą..
  Bardzo prosze o pomoc 🙂
  /chce też aby w mojej wizytówce bylo wycięcie – z tym też mam problem/
  Pozdrawiam

  • Niestety nie mam kontaktu do firm wykonujących takie wizytówki. Skończyłem liceum na kierunku grawer 🙂 myślę, że właśnie jakiś zakład grawerki komputerowej może Ci to wykonać.

 • nie ma potrzeby szukać za granicami , ja to robie w Warszawie
  To przykład metalowej wizytówki grawerowanej laserem YAG
  ale robie i inne , zaprojektowane w dowolny sposób – wszystko co mozna wyciąc i wygrawerować laserem

 • Chciałabym otrzymać kontakt do Maćka lub grawergift'a ponieważ chciałabym dowiedzieć się więcej na temat tych wizytówek. Cena, minimalne zamówienie. Jestem zainteresowana zamówieniem.

 • jeden lik jest mój ( ten z czarna wiztówką , drugi nie
  ( ktos skopiował moja nazwe )
  strona gdzie jest wiecej wizytówek to
  https://www.wm.nd.pl/
  potrzebne jeszcze małe poprawki ale juz chodzi

 • Witam kolegę admina. Wizytówki metalowe to świetny, oryginalny pomysł. Mam pytanie, zajmuję się kowalstwem artystycznym i mam pewien malutki problem, a skoro kolega ma pojęcie o grawerce to może dowiem się w jaki sposób podpisywać swoje prace. Interesuje mnie, nazwę to po swojemu, głębokie grawerowanie, lub może jakieś wycinanie lub szlifowanie napisów. Widziałem u jednego kolegi po fachu przepięknie tworzone napisy na produktach i zastanawiam się czy w warunkach warsztatowych istnieją jakieś metody, którymi mogę się posłużyć. Istnieje możliwość wykonania stempla i przy pomocy mocnego stuknięcia młotkiem wybicia sygnatury. Jednak wykonanie napisu głęboko tłoczonego, powiedzmy gotykiem, to już większy problem. Jeżeli istnieją metody w opisanych przeze mnie kwestiach to poproszę o jakiś opis, a może i linka, który objaśni moje zapytanie. Pozdrawiam wszystkich, Jacek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Slawek Gdaq

Chcesz, żebym pomógł Ci zwiększyć pozycje, ruch i przychody z Twojej strony?

Sprawdź moją propozycję pozycjonowania.