Szablony wordpress

<p class=”MsoNormal”>WordPress to jeden z najpopularniejszych darmowych systemów blogowych i jestem jego wielkim zwolennikiem. Jego możliwości są bardzo duże z czego wielu użytkowników nie zdaje sobie sprawę. WordPress nadaje się na zwykły blog, stronę firmową galerię czy nawet sklep internetowy.

W związku z tym, że dość często przeglądam strony z szablonami wordpress’a w poszukiwaniu tego wymarzonego na bloga firmowego postanowiłem udostępnić i aktualizować listę linków do najciekawszych stron z szablonami wordpress z Twoją pomocą. Jeśli zainteresowanie tym tematem będzie duże to będę umieszczał screeny i opisy co ciekawszych templatek i pomyślę nad lepszą organizacją tego działu.

To co mnie najbardziej interesuje to nie jedno dwu szpaltowa templatka standardowo blogowa, ale coś co sprawia wrażenie większej witryny 2 do 3 szpalt mocno rozbudowanych.

Poniżej umieszczam pierwsze linki do stron z szablonami płatnymi i darmowymi. Zapraszam Was do umieszczania w komentarzach co ciekawszych linków. Możecie umieszczać linki do pojedyńczych szablonów i całych serwisów z szablonami.

https://www.templatemonster.com/pl/darmowe-motywy-wordpress/
https://wphacks.com/best-premium-wordpress-themes-gallery/
https://www.wpzoom.com/wordpress-themes-sets/45-free-premium-wordpress-themes-with-magazine-or-grid-layouts/
https://freethemelayouts.com/
https://www.smashingmagazine.com/2008/01/11/premium-wordpress-themes-are-they-here-to-stay/
https://www.technologytricks.com/most-popular-premium-wordpress-themes/
https://www.noupe.com/wordpress/outstanding-free-and-premium-wordpress-themes.html
https://www.omnitheme.com
https://www.magznetwork.com/

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
Szablony wordpress, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

o autorze

Sławomir Gdak

"Pomagam właścicielom małych i średnich firm w generowaniu ruchu z wyszukiwarek, aby ich biznes był stabilniejszy i bardziej dochodowy, za pomocą każdego rodzaju produktów i usług, jakie w danym momencie pozwalają mi ten cel realizować najlepiej."

20 komentarzy

napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Slawek Gdaq

Chcesz, żebym pomógł Ci zwiększyć pozycje, ruch i przychody z Twojej strony?

Sprawdź moją propozycję pozycjonowania.