POZYCJONOWANIE STRONY

Strona główna / Pozycjonowanie strony

"Zleć seo specjaliście i raz na zawsze zapomnij o problemach związanych z seo."

Jeśli nie chcesz samodzielnie pozycjonować strony, wolisz to zlecić specjaliście, a samemu w tym czasie zająć się swoim biznesem to zapraszam Cię do indywidualnej współpracy.

Dzięki pozycjonowaniu poprawisz widoczność Twojej strony w wynikach Google, zwiększysz na niej liczbę ruchu, co przełoży się na poprawienie rozpoznawalności Twojej firmy, zwiększenie liczby klientów i obrotów.

U mnie nie musisz obawiać się o to, że zlecisz pozycjonowanie i nikt nie ruszy palcem podczas tej współpracy. Współpracę rozpoczynam od analizy witryny od strony optymalizacji, przekazania tych zaleceń do wdrożenia, analizę fraz kluczowych, działań konkurencji, poszukiwanie potencjalnych miejsc do linkowania... i jesteś o tym na bieżąco informowany.

W dalszym procesie zajmuję się pozyskiwaniem linków do Twojej witryny z czego też możesz otrzymywać co miesiąc częściowy raport. Pozyskiwane linki są naturalne i pochodzą z różnych źródeł, aby zachować ich dywersyfikację, by nie wzbudzać podejrzeń ze strony Google.

Regularnie co miesiąc będziesz otrzymywał raporty z informacją o widoczności Twoje witryny w Google i jak to przełożyło się na ruch z wyszukiwarek.

Nie musisz też obawiać się długich 24 czy 36 miesięcznych umów jak w przypadku dużych agencji seo. Uważam, że jest to obarczone bardzo dużym ryzykiem. Wiele firm nie może sobie pozwolić na takie długie umowy dlatego ja podpisuję je na czas nieokreślony z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Jeśli obawiasz się dużych agencji seo, które obsługują klientów masowo, co zdecydowanie odbija się na jakości usługi to zapraszam do współpracy z moją firmą.

W pracy skupiam się nad tym, aby poprawić wiarygodność oceny Twojej strony w oczach Google m.in. poprzez jej optymalizację oraz pozyskiwanie odpowiednich linków. Dzięki temu nawet po zakończeniu współpracy efekt pozycjonowania przez jakiś czas będzie się utrzymywać.

Nie oferuję mnóstwa usług reklamowych, skupiam się na świadczeniu 1 usługi, ale wysokiej jakości.

Zakres prac prowadzonych w ramach usługi pozycjonowania stron to m.in.:

  • analiza widoczności witryny w sieci,
  • ustalenie fraz kluczowych do pozycjonowania,
  • analiza działań konkurencji,
  • analiza prowadzonych działań seo,
  • przesłanie zaleceń optymalizacyjnych i weryfikację poprawności ich wdrożenia,
  • współpracę przy optymalizacji strony,
  • pozyskiwanie linków,
  • przesyłanie co miesięcznych raportów,
  • doradzctwo w zakresie seo.