O mnie

Nazywam się Sławek Gdak i jestem z rocznika 82.

Od 2009 roku regularnie prowadzę tego bloga. Na początku chciałem podzielić się swoją wiedzą z innymi. Z czasem okazało się, że sam uczę się co raz więcej i wiedzy jest na tyle dużo, że blogowałem bardzo regularnie, zacząłem udzielać konsultacji, publikować szkolenia płatne i darmowe…

Moją misja stała się:

“Pomoc małym przedsiębiorcom w generowaniu ruchu z wyszukiwarek, aby ich biznes był stabilniejszy i bardziej dochodowy za pomocą każdego rodzaju produktów i usług, jakie w danym momencie pozwalają mi ten cel realizować najlepiej.”

Pomoc innym sprawia mi ogromną satysfakcję, szczególnie gdy klienci uzyskują efekty jakich oczekiwali.

Od czego się zaczęło?

Moja praca od zawsze była związana ze stronami www. Pracowałem jako grafik, webdesigner, webmaster i zawsze sprawiało mi to ogromną satysfakcję (moje cv >>).

Tworzyłem wiele serwisów internetowych, bo zafascynowany ideą przychodu pasywnego chciałem stworzyć serwis, który będzie mi go generował.

Gdy sam potrzebowałem zlecić pozycjonowanie i dowiedziałem się, ile to będzie kosztować, nie dowierzałem. Jak to! Mam płacić 600 zł za pozycjonowanie strony na jedną frazę bez żadnych gwarancji?

Wiele lat temu, e-mail z ów wyceną zdecydował o tym, że zainteresowałem się pozycjonowaniem, a po latach sam pomagam innym pozycjonować ich strony.

Na blogu znajdziesz różne porady dotyczące pozycjonowania m.in.: testy oprogramowania seo, informacje o płatnych i bezpłatnych szkoleniach seo, różne analizy, porównania i moje przemyślenia na temat pozycjonowania.

Wiedzą dzielę się także poprzez publikacje:

Po około 8 latach pracy na etacie, mogę spełniać się, prowadząc własny biznes, który sprawia mi ogromną satysfakcję, a każdy dzień jest kolejnym wyzwaniem.

Nie samym seo człowiek żyje 🙂

Poza pozycjonowaniem bardzo interesuje mnie e-biznes, rozwój osobisty, kryptowaluty (projekt EazyBot.pl ). Często też staram się bywać na różnych eventach, szkoleniach związanych z tą tematyką.

Jestem mężem i ojcem 2 pięknych bliźniaczek, którym staram się poświęcać każdą wolną chwilę.

O mnie, 4.6 out of 5 based on 37 ratings

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.
[contact-form-7 id="11895" title="Formularz 1"]