Premium Seo Pack najpotężniejsza wtyczka seo do wordpressa

Premium Seo Pack najpotężniejsza wtyczka seo do wordpressa
Premium SEO Pack to bardzo rozbudowany plugin seo do wordpressa, który chodził za mną od około roku. Co raz robiąc zakupy na Envato natykałem się na ten plugin, jednak wstrzymywałem się z jego zakupem. Dopiero teraz znalazłem czas, by go solidnie przetestować.

Pierwsze informacje o pluginie znalazłem z kwietnia 2014 roku i od tego czasu jest on regularnie aktualizowany.

Do czego służy Premium Seo Pack?

Premium SEO Pack to kombajn seo zawierający aż 60 różnych narzędzi seo w 1 pluginie. Dzięki temu zamiast instalować dziesiątki innych pluginów wystarczy nam ten 1. Dopóki jest regularnie aktualizowany jest to bezpieczniejsze. Na swoich stronach często mam po 20 i więcej pluginów i dbanie o ich regularne aktualizacje, usuwanie nieaktualnych i szukanie bezpiecznych zamienników bywa pracochłonne.

Czy rzeczywiście ten 1 plugin Premium Seo Pack zastąpi wszystkie z których dotychczas korzystałem?

W dzisiejszym artykule dokładnie przetestuję to narzędzie i sprawdzę czy jest jeszcze jakaś funkcja której mi tutaj brakuje.

Panel główny Premium Seo Pack wygląda wręcz bajecznie. Po lewej zawiera menu z narzędziami podzielonymi na ich funkcje, zaś po prawej stronie są ikony wszystkich narzędzi linkujące do nich. Dodatkowo umieszczono pomoc, która zawiera dokładne instrukcje krok po kroku (tekstowe+obrazkowe, lub filmy) jak korzystać z poszczególnych modułów pluginu.

premium seo pack ekran glowny

Panel główny Premium Seo Pack

Monitorowanie w Premium Seo Pack

Statystyki odwiedzin Google Analytics w Premium Seo Pack

Pierwsza z opcji w monitorowaniu to statystyki Google Analitycs. Zabawę rozpocznij od połączenia wtyczki z API GA w przeciwnym razie otrzymasz duży czerwony komunikat i nie będziesz mógł monitorować stron. Nie jest to trudne, bo jest instrukcja video krok po kroku.

Masz tutaj podstawowe informacje z GA które, pozwolą Ci zaoszczędzić czas na logowaniu się do Google Analitycs, jeśli nie chcesz robić jakiś głębszych analiz.

premium seo pack google analitycs

Dane z Google Analitycs prezentowane w Premium Seo Pack

Oto dane umieszczone na wykresie, które możesz wyświetlać w wybranym przez Ciebie okresie czasu, a także możesz każdy z nich sobie wyłączyć, aby wykres był bardziej przejrzysty:

 • liczba wizyt,
 • liczba unikalnych wizyt,
 • liczba nowych wizyt,
 • współczynnik odrzuceń,
 • liczba stron wyświetlonych podczas 1 wizyty,
 • liczba odsłon,
 • + dodatkowo: mobile, system, dane demograficzne.

Jako blogerowi brakuje mi tutaj informacji o najpopularniejszym, najczęściej czytanym contencie, natomiast tę funkcję pełni inny plugin o którym więcej powiem w dalszej części.

Sprawdzanie pozycji strony w Google w Premium Seo Pack

Tutaj podobnie jak poprzednio należy skonfigurować API (instrukcja video krok po kroku) oraz ustawienia np. crona, lokalizacji, liczby sprawdzanych wyników…

Niestety, ale po dodaniu frazy pojawia się komunikat “Response received from Google API. The number of requests made is 5 (of maximum 100 per day).” i fraza się nie pojawia, a pozycje nie są sprawdzane. U mnie aktualnie ta opcja niestety nie działa.

Prędkość poszczególnych podstron czyli Page Speed Insight w Premium Seo Pack

Krótka konfiguracja API i jesteś już w narzędziu. Przed sobą zobaczysz listę artykułów na Twojej stronie z przyciskami “View Report” i “Test PageSpeed”. Po przetestowaniu jak widać na poniższym screenie masz wykres słupkowy oddzielnie na mobile i na desktop, który pokazuje szybkość Twoich podstron. Możesz wybrać wyświetlanie tylko postów, stron, lub na raz postów i stron.

premium seo pack page speed insight

Page Speed Insight z poziomu wordpress

Po kliknięciu “View Report” oczom Twoim ukaże się bardzo ładny i przejrzysty raport z Page Speed Insight.

premium seo pack page speed-insight przykladowy raport

Szczegółowy raport z Page Speed Insight w Premium Seo Pack

Monitorowanie i przekierowywanie stron z błędami 404

Niestety, ale ta funkcja nie działa i skrypt nie wykrywa stron błędnie wpisanych przez użytkownika, natomiast gdy działa ona poprawnie to pokazuje listę tych stron z możliwością zrobienia przekierowania 301 do odpowiedniego adresu.

Optymalizacja strony w Premium Seo Pack

Mass Optimization

Po otwarciu tego narzędzia nie zobaczysz nic (początkowo sądziłem, że to narzędzie w Premium Seo Pack nie działa 🙂 ale gdy wejdziesz do edycji jakiejkolwiek podstrony i gdy wrócisz do tego narzędzia to zobaczysz listę wszystkich podstron z:

 • tytułem,
 • seo score,
 • słowem kluczowym – jest możliwość wykrycia automatycznie tego słowa, ale u mnie skrypt zawsze bierze cały tytuł co jest niepoprawne,
 • raportem do wygenerowania,
 • datą publikacji artykułu,
 • oraz przyciskiem do optymalizacji.

Seo Score – popraw swój wynik seo

Wynik ten jest podawany na podstawie optymalizacji artykułu pod daną frazę kluczową i kilku innych opcji. Pod artykułem masz 5 kart z informacjami do wypełnienia, które pomogą Ci poprawnie zoptymalizować podstronę.

premium seo pack mass optimization

Twój wynik optymalizacji seo w Premium Seo Pack

Report czyli co w trawie piszczy

Raport jest podsumowaniem tego co widziałeś pod kartami artykułu.

premium seo pack przyklad optymalizacji artykulu

“Optimize” – automatyczna optymalizacja

Ta funkcja Premium Seo Pack służy do automatycznej optymalizacji podstrony.

Po poniższych screenach można stwierdzić, że efekt jest piorunujący.

automatyczna optymalizacja1

Przed optymalizacją

automatyczna ptymalizacja podstron w premium seo pack

Po optymalizacji

Jednak gdy się temu bliżej przyjrzałem to okazało się, że optymalizacja polega głównie na wypełnieniu przez skrypt title, description oraz keywords także zbyt wiele nie wnosi.

automatyczna optymalizacja premium seo pack raport szczegolowy

Raport przed optymalizacją

szczegółowy raport po optymalizacji w premium seo pack

Raport po optymalizacji

Title & Meta Format – automatyczny generator

W tym miejscu możesz ustawić dla różnych typów stron domyślny sposób generowania:

 • title,
 • description,
 • keywords,
 • ustawień pliku robots,
 • danych do serwisów social media.
domyslny sposob generowania danych w premium seo pack

automatyczne generowanie title i znaczników meta

Masz do dyspozycji ponad 30 tagów na podstawie których możesz generować dane.

SiteMap w Premium Seo Pack

Premium Seo Pack oferuje automatyczne generowanie sitemapy dla naszej strony oddzielnie dla wpisów, obrazów i materiałów video. Z poziomu tego narzędzia możemy przesłać sitemapy do Google oraz Binga.

premium seo pack sitemap

Ustawienia generowania sitemap

Seo Slug optimizer

Ta funkcja nie do końca jest dla mnie zrozumiała, ale jeśli dobrze myślę to usuwa zbędne słowa z adresów url, aby zwiększyć potencjał dla fraz kluczowych. Dodatkowo możesz tutaj dodać dowolny kod do sekcji head oraz wp footer.

Seo friendly images – automatyczna optymalizacja obrazów

Ten dodatek w Premium Seo Pack służy do automatycznego generowania opisów i tytułów obrazków. Do dyspozycji masz 4 tagi, za pomocą których możesz generować te dane. Dodatkowo możesz wybrać czy na stronie mają się wyświetlać alty i title obrazków czy też nie.

Local seo

Dodatek przydatny dla biznesów lokalnych czy też serwisów zrzeszających takie biznesy daje możliwość wykorzystania Rich Snippets.

premium-seo-pack-lokalne-seopremium-seo-pack-rich-snippets

Google Authorship

W tym miejscu są instrukcje jak założyć profil na G+ oraz wszelkie niezbędne ustawienia.

Off Page optimization

Backlink builder

Narzędzie służy do automatycznego dodawania strony do katalogów stron (zawarta baza ponad 700 katalogów). Nie będę się o nim rozpisywał, bo go nie testowałem ze względu na to, iż nie do takich celów zakupiłem Premium Seo Pack i uważam to za zbędny dodatek.

Social stats – jak popularny jest Twój content?

Zaczynasz od ustawienia w jakich serwisach skrypt ma sprawdzać Twoją stronę (Facebook, Pinterest, Twitter, Google +1, Stumbleupon, Digg, LinkedIn), masz też możliwość skonfigurowania toolbara sm z możliwością ustawienia pozycji, kolorystyki, gdzie ma się dokładnie toolbar pojawiać i jakie buttony mają być dostępne.

premium-seo-pack-socialmedia

Sygnały social media powiedzą Ci jaki content najbardziej doceniają czytelnicy

Dzięki temu narzędziu dowiesz się jakie artykuły cieszą się największym zainteresowaniem czytelników, co da Ci odpowiedz na pytanie jaki content warto rozwijać na stronie, bo dzięki niemu otrzymasz darmową reklamę i ruch na stronę, ale…

Drobny szczegół, ale przydałoby się sortowanie po serwisach, abym wiedział jakie artykuły najczęściej były udostępniane na facebooku, twitterze i G+. Przejrzenie listy np. 300 artykułów, aby znaleźć te informacje zajęłoby mi mnóstwo czasu.

A swoją drogą autorzy pluginu mogli pomyśleć o zestawieniu top 10 naj… artykułów z każdego serwisu. Drobna rzecz, a moim zdaniem bardzo ucieszyłaby użytkowników.

Link builder – automatyczne linkowanie słów/fraz kluczowych

To jedno z prostszych, ale ciekawszych narzędzi udostępnionych w ramach Premium Seo Pack służy do automatycznego linkowania stron (wewnątrz czy na zewnątrz) z tekstów za pomocą wybranych przez Ciebie fraz kluczowych.

W formularzu podajesz “Text” czyli słowo, lub frazę, która jeśli znajduje się na blogu to ma linkować do konkretnej strony jak na przykładzie poniżej.

premium-seo-pack-link

Zautomatyzuj linkowanie na Twojej stronie

Jeśli gdziekolwiek na mojej stronie pojawi się fraza “Long Tail Pro” to premium seo pack automatycznie podlinkuje ją do artykułu na moim blogu.

Dzięki temu narzędziu możesz poprawić linkowanie wewnątrz swojej strony, linkować między sobą własne strony, ale też możesz zaproponować ciekawą formę reklamy potencjalnie zainteresowanym reklamodawcom.

301 link redirect – łatwe i przyjemne przekierowanie 301

Tutaj nie mam się co zbyt wiele rozpisywać. Narzędzie służy do prostego robienia przekierowania 301 ze strony A do strony B bez konieczności grzebania się w htacces, także docenią to osoby nie znające się na tym.

premium seo pack przekierowanie 301

Advanced setup

W ustawieniach zaawansowanych Premium Seo Pack znajdziesz między innymi:

 1. Files Edit – z poziomu wordpressa masz możliwość edytowania plików robots oraz htacces,
 2. W3C Walidator – w tym narzędziu masz listę wszystkich Twoich stron w wordpressie z możliwością sprawdzenia dla każdej z nich raportu w walidatorze w3c,
 3. Facebook planner – w tym miejscu po skonfigurowaniu aplikacji fb możesz publikować wpisy na stronach, grupach, wysyłać do siebie e-mail gdy nastąpi publikacja, ustawić rozmiar obrazka publikowanego na fb, ustalić czy publikacji następuje natychmiast czy też w zaplanowanym czasie i przede wszystkim co jest publikowane,
 4. Tiny Compress – dla wielu osób, które umieszczają zdjęcia funkcja będzie bardzo przydatna. Po podaniu API  masz możliwość bezpłatnej optymalizacji do 500 obrazów miesięcznie, ja dość dobrze zawsze optymalizuję umieszczane pliki i tutaj Tiny dał mi wynik optymalizacji 1,78% do 22,28 %, natomiast w ramach testu dodałem jeszcze 3 duże obrazy 1,5 mb, 3 mb, 5 mb i jak widać na załączonym obrazku, że tylko najmniejszy udało się zoptymalizować, ale całkiem dobrze bo o 71,52% zmniejszając plik o ponad 1 mb.
  premium seo pack optymalizacja obrazow

  Efekt optymalizacji obrazów za pomocą Tiny

 5. Minify – ta funkcja służy do optymalizacji css’a i jss.

Plugin settings

Mnogość funkcjonalności cieszy choć z drugiej strony innych może przerażać z obawy przed zbytnim obciążeniem ich wordpressa, dlatego warto zwrócić uwagę, że w ustawieniach Premium Seo Pack jest możliwość włączania i wyłączania dowolnych modułów wtyczki. Warto wyłączyć nieużywane przez nas moduły, aby odciążyć wordpressa i też ułatwić sobie pracę, aby Premium Seo Pack był bardziej przejrzysty.

Na prośbę czytelników zainstalowałem wtyczkę P3 Plugin Profiler, aby sprawdzić liczbę zapytań do bazy danych przy włączonej i wyłączonej wtyczce.

Strona A – przed włączeniem 57, po włączeniu 72.

Strona B – przed włączeniem 110, po włączeniu 134.

Kolejną ciekawą funkcją jest import danych z innych wtyczek seo dzięki czemu zmiana wtyczki na Premium Seo Pack przejdzie dużo łagodniej. Import możemy wykonać z Yoast, Seo Ultimate, All in One Seo Pack, WooThemes Seo Framework

Wersje i ceny Premium Seo Pack

Bardzo cieszy dostępność wersji demo >>, natomiast muszę przyznać, że nie instalowałem jej i od razu zainwestowałem w pełną wersję Premium Seo Pack 🙂 natomiast jeśli chciałbyś zobaczyć na żywo jak się prezentuje to masz taką możliwość. Wersja demo jest dość mocno ograniczona, bo posiada tylko 10 narzędzi.

Pełna wersja Premium Seo Pack kosztuje 40$ i jest dostępna pod tym linkiem >>

Podsumowanie

Czy czegoś zabrakło mi w Premium Seo Pack?

Tak, ale znalazłem tylko jedną taką funkcję mianowicie… automatyczne sprawdzanie nie działających linków na stronie. Posiadam wtyczkę, którą od czasu do czasu aktywuję i sprawdzam co na blogu nie działa i usuwam, lub zamieniam nie działające linki.

Premium Seo Pack to najpotężniejsza wtyczka seo do wordpressa, która zawiera mnóstwo bardzo ciekawych funkcji nie tylko bezpośrednio związanych z seo. Kilka z nich nie działało, jednak jako, że soft jest cały czas aktualizowany myślę, że to chwilowe.

Dzięki tak dużej liczbie narzędzi nie musisz instalować kilkudziesięciu wtyczek na raz i dbać o ich aktualizacje, a wystarczy Ci sam Premium Seo Pack, którego koszt 40$ wcale nie jest duży jak na jego możliwości.

Wśród najciekawszych funkcji Premium Seo Pack można wymienić:

 • sprawdzanie pozycji strony w Google,
 • raporty page speed z poziomu wp,
 • informacje na temat optymalizacji treści,
 • statystyki social media,
 • narzędzie do automatycznego podlinkowywania słów,
 • narzędzie do kompresowania plików graficznych,
 • czy też dość zaskakujący facebook planner.

Polecam Premium Seo Pack użytkownikom wordpressa, którzy chcą mieć wszystkie niezbędne narzędzia seo w 1.

Zainteresowała Cię ta wtyczka? Jest dostępna pod tym linkiem >>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (12 votes cast)
Premium Seo Pack najpotężniejsza wtyczka seo do wordpressa, 4.2 out of 5 based on 12 ratings

o autorze

Sławomir Gdak

"Pomagam właścicielom małych i średnich firm w generowaniu ruchu z wyszukiwarek, aby ich biznes był stabilniejszy i bardziej dochodowy, za pomocą każdego rodzaju produktów i usług, jakie w danym momencie pozwalają mi ten cel realizować najlepiej."

56 komentarzy

napisz komentarz
 • Fajny wpis, w sumie zawsze korzystałem z All in one SEO i mi wystarczało, ale widzę ten plugin ma naprawdę ciekawe opcje.

 • Wtyczka chyba jedyna tak rozbudowana. Zebranie i śledzenie wszystkich statystyk bloga za pomocą jednej wtyczki na pewno ułatwia pracę. Dodatkowo nie trzeba (tak jak napisałeś) instalować kilkunastu wtyczek oddzielnie, co znowu ułatwia proces aktualizacji.

  A sprawdzałeś jak ma się wtyczka do prędkości wczytywania strony? Czy ma jakiś wpływ negatywny?

  40$ to bardzo mało jak za tyle narzędzie, dlatego muszę pomyśleć o kupnie.

  • Przy włączeniu domyślnych ustawień tools.pingdom.com na przykładowej stronie nie pokazuje żadnej różnicy, natomiast PageSpeedInsight mniej o 10 punktów natomiast podejrzewam, że przy odpowiedniej konfiguracji ewentualnie wyłączeniu nie używanych dodatków będzie ok.

   • Przy włączeniu domyślnych ustawień tools.pingdom.com na przykładowej stronie nie pokazuje żadnej różnicy, natomiast PageSpeedInsight mniej o 10 punktów natomiast podejrzewam, że przy odpowiedniej konfiguracji ewentualnie wyłączeniu nie używanych dodatków będzie ok.

    A sprawdzałeś w temacie zużywanych zasobów? O ile zwiększa się zużycie pamięci? Jak z ilością dodatkowych zapytań? Sporo dowala ta wtyczka?

   • Świetna recenzja, ale mam parę pytań: 1) W pingdom czy w gtmetrix można sprawdzić szybkość ładowania strony z zewnątrz. Też Jestem ciekaw jak to wygląda od wewnątrz. Ile jest zapytań do bazy dodatkowo, jak bardzo ta wtyczka jest zasobożerna jeśli chodzi o CPU i RAM. Czy mógłbyś sprawdzić wtyczką P3 Profiler (https://wordpress.org/plugins/p3-profiler/screenshots/) jak to wygląda przy włączonych wszystkich modułach i tylko tych niezbędnych?
    2) Monitorowanie i przekierowywanie stron z błędami 404 – podzieliłbyś się dodatkowo screenem?

    • Ok nie ma problemu mogę sprawdzić tylko dla każdego inne będą niezbędne więc określ te niezbędne 🙂

     Monitorowanie pozycji i błędów 404 jak pisałem aktualnie mi nie działa będę pisał w tej sprawie do autorów oprogramowania.
     Co do przekierowania 301 to screen dodałem w artykule.

     • Każda witryna jest inna, więc tu bardziej chodziłoby mi o porównanie na zasadzie: przed wdrożeniem 70 zapytań do bazy, po 110 itp. + RAM/CPU – może z pomocą tego rozwiązania: https://wordpress.org/plugins/wpx-server-light – przed wdrożeniem/uruchomieniem Premium Seo Pack i po włączeniu. Dawałoby jakąś skalę. Pisałeś: “Mnogość funkcjonalności cieszy choć z drugiej strony innych może przerażać z obawy przed zbytnim obciążeniem ich wordpressa”. Myślę, że uzupełnienie (z przykładem) tego “zbytniego obciążenia” byłoby taką wisienką na torcie tej recenzji:) Spoko, screen jest. Dzięki raz jeszcze:)

 • a ja mam mieszane odczucia co do tej wtyczki. na jednym WP mi się nadzwyczajniej rozkraczyła. Co więcej więszkością tych elementów lepiej przyjrzeć się z bliska z osobna niż używać narzędzi typu pack. aczkolwiek podoba mi się wbudowana lista katalogów i link builder, chociaż zwykłem używać rb internal linking

 • Ja używam obecnie Yoast, i właśnie skończyła mi się roczna subskrypcja. Czy jest jakieś narzędzie do przeniesienia danych z Yoast-a do tej właśnie wtyczki ? Czy wszystkie elementy będę musiał uzupełniać od nowa?

 • Nie wiem czy będzie ok. Testuję już kilka miesięcy, ale chyba trzeba się do tego zabrać od drugiej strony: wyłączyć wszystkie – wtedy zmierzyć i potem włączać pokolei. Jestem skłonny wierzyć, że to nie kilka dodatków powoduje drastyczny spadek tych punktów, a jeden czy dwa.
  Pochwalcie się wynikami, jeśli ktoś będzie również ją testował.

 • Zakupione, przetestowane i … wywalone na śmieci. Czekam na zwrot kasy. Ogólnie może i fajny plugin ale ma sporo błędów i braków. No i straszenie zmula bloga. Lepszy jest Seo Yoast nawet w wersji free.

  • Adam napisz jakie widzisz błędy i braki poza tymi które ja znalazłem chętnie napiszę do supportu.
   Daj też znać w jaki sposób sprawdziłeś zamulanie bloga.

   Z tego co wiem to Yoast posiada tylko nie wielką część funkcjonalności Premium Seo Pack

   • Kasę na konto (u nich) oddali tylko wypłacić go nie można. Wtyczka nie działa na najnowszej wersji WP, a na wersjach alfa i beta w ogóle. Poza tym support stwierdził konflikt z którąś z wtyczek. Kupiłem dwie inne i to samo. Ogólnie nie polecam kupować od nich niczego.

 • Cześć Sławku,
  Na pewno korzystałeś z wtyczki Yoast (w wersji normalnej lub premium) oraz All in One Seo Pack. Czy nie wydaje Ci się, że ww. przeze mnie wtyczki są bardziej rozbudowane i dopracowane, od tej opisanej przez Ciebie, czyli Premium SEO Pack? Nie zrozum mnie źle i nie traktuj tego komentarza jako ataku na Ciebie. Ja np. na wszystkich swoich stronach korzystam z Yoasta, wcześniej używałem All in One SEO Pack. Ciekawymi dodatkami w Premium SEO Pack wydają się:
  – Statystyki odwiedzin Google Analytics;
  – Page Speed Insight;
  – Social stats;
  – W3C Walidator;
  – Link builder – automatyczne linkowanie słów/fraz kluczowych.

  Pozdrawiam,
  Maciej

  • Osobiście wszędzie mam zainstalowaną na razie All in One Seo Pack, ale nijak funkcjonalnościami nie ma się Premium Seo Pack.
   Dopracowane pewnie są lepiej bo od kilku lat funkcjonują natomiast Premium jest jeszcze dość młodym tworem.

   Być może zrobię sobie miks np. All in One + część dodatków Premium, a swoją drogą może to też pomysł na kolejny artykuł czyli porównanie funkcjonalności wtyczek seo do wordpress’a 🙂
   Zobaczymy jak duże będzie zainteresowanie tym artykułem.

 • @Sławek
  Sprawdzałeś kod strony pod kontem generowania linków zewnętrznych przez tę wtyczkę?
  Pytam z ciekawości, bo Seo Yoast którego używam od dawna ma ten feler, że przemyca linki w kodzie strony.

  • Hmm, a ja z kolei nie zauważyłem, aby Yoast przemycał linki w kodzie, Kamil to na pewno Yoast? Do tej pory jestem zadowolony z jego prostoty i funkcjonalności, chociaż co raz śmielej poczynają sobie z usuwaniem, a raczej z przesuwaniem do tej pory darmowych opcji do wersji premium.

 • Ktoś tu się musiał sporo napracowac nad tym pluginem (to w zasadzie jest samodzielny CMS a nie plugin :D). Żeby nawet PageSpeed Insight do niego podpięli to po prostu bajka.

 • Plugin zapowiada się ciekawie – jeżeli ktoś wykorzysta jego potencjał to z pewnością warto zainstalować 😉 Ja przez chwilę zastanawiałem się nad tym. Jednak to czego najbardziej potrzebuję (sprawdzenie optymalizacji wpisów) oferuje mi wtyczka SEO by Yoast.
  Z innych funkcjonalności to wykorzystywałbym tylko sprawdzanie popularności w mediach społecznościowych i być może prędkość poszczególnych podstron. Dlatego mimo początkowej fascynacji odłożę decyzję o zakupie tej wtyczki na potem 😉
  Mimo to dzięki za bardzo interesującą recenzję 😀

 • Trzeba będzie przetestować. Do tej pory SEO by Yoast w zupełności wystarczał i łatwo można było zoptymalizować stronę – nawet w okrojonej darmowej wersji wtyczki. Ale te 40$ to rzeczywiście niewiele jak na takie bonusy 😀

 • Witam odrobinę zboczę z tematu. Czy ta wtyczka w/w potrafi dodać brakujące atrybut ” title ” do linków na blogu czyli po najechaniu myszką na link wyświetla się tytuł i nie chodzi mi o menu ale o wszystkie wpisy? A może znacie taką wtyczkę która działa z najnowszym WordPress?

 • Obecnie korzystam z Yoast i jestem zadowolony. Jednak po przeczytaniu tego artykułu zostałem zachęcony do przetestowania Premium Seo Pack. Zobaczymy czy sprawdzi się lepiej w praktyce.

 • Kombajn jak się patrzy. Teraz optymalizacja artykułu zajmie więcej czasu niż samo jego napisanie.
  Wg mnie Yoast czy All In One w zupełności wystarczy. Optymalizacja optymalizacją ale piszemy dla ludzi a nie wyszukiwarki.

 • Wcześniej używałem yosta ale po obejrzeniu tej wtyczki zastanawiam się czy nie spróbować jej działania. Wygląda na niezły kombajn.

 • Ja również korzystam z darmowej wtyczki Yoast. Ale ta wtyczka zaprezentowana przez Ciebie ma zdecydowanie więcej funkcjonalności.

 • plugin spoko uzywalem yosta napalilem sie na pare funkcji ktore potem nie dzialaly wtyczka muli strasznie strone zrezygnowalem i wrocilem do yosta nie polecam

 • Wtyczka trochę za dużo opcji ma i przez to chodzi dość wolno… po za tym całkiem ciekawy wynalazek. Do tej pory używałem yosta a teraz się zastanawiam którą wybrać.

 • Witam

  Mam problem z tą wtyczką, dla każdego narzędzia gdy przełączam na drugą kartę nie zostają wyświetlone moje podstrony bloga , czyli pierwsze 10 podstron mogę modyfikować ale kolejnych już nie ma.
  Proszę o radę co w takiej sytuacji mam zrobić ?
  Pozdrawiam

 • Premium Seo Pack wydaje się całkiem niezłą wtyczką. Jednak czy istnieje sens jej instalowania skoro nie wszystkie opcje działają, a inne szwankują? Nie jestem przekonana.
  Mimo wszystko artykuł bardzo ciekawy, na plus są zdjęcia, same opisy pewnie niewiele by wyjaśniły 🙂

 • Z silnym zaciekawieniem przeczytałem artykuł. Z chęcią sprawdzę, w jak dużym stopniu wtyczka pomoże mi w działaniu 🙂

 • Wtyczka bardzo ciekawa i sam posiadam wersję premium.
  Ostatnio walczyłem z szybkością mojej strony, gdyż ładowała się aż 13s. po licznych testach wyłączyłem właśnie tą wtyczkę i czas ładowania strony spadł do 5s.
  Sławku czy warto z niej korzystać, gdy tak spowalnia stronę ? czy może wybrać inną alternatywę ?
  Dodam że korzystałem z tylko jednej jej funkcji, mianowicie z “Mass Optimization”
  Pozdrawiam

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Slawek Gdaq

Chcesz, żebym pomógł Ci zwiększyć pozycje, ruch i przychody z Twojej strony?

Sprawdź moją propozycję pozycjonowania.