Wizytówki przezroczyste

Dziś kolejna kolekcja wizytówek. Tym razem są to wizytówki wykonane z plastiku przezroczystego lub półprzezroczystego. Wyglądają bardzo efektownie czy jednak oby są efektywne? Wręczając ją z pewnością zwrócimy uwagę osoby, jednak gdy wizytówka wyląduje w wizytowniku czy na biurku może być problem z jej czytelnością. Wizytówka zacznie się zlewać z tłem. Dobrze jeśli taka wizytówka jest nie do końca przezroczysta lub ma półprzezroczysty kolor.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.

Jeśli chciałbyś zlecić jakieś prace graficzne, projektowe napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy z tej strony >>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Sławomir Gdak

"Pomagam właścicielom małych i średnich firm w generowaniu ruchu z wyszukiwarek, aby ich biznes był stabilniejszy i bardziej dochodowy, za pomocą każdego rodzaju produktów i usług, jakie w danym momencie pozwalają mi ten cel realizować najlepiej."

15 komentarzy

napisz komentarz
 • Witam,
  Czy zdjęcia tych wizytówek są szablonami jakiejś drukarni?
  Chciałbym zamówić takie wizytówki, niestety chyba jedynie NotaPress je robi..
  Proszę o pomoc w odnalezieniu innych firm które wykonuja w polsce takie wizytówki..

 • Rozumiem..
  A mogę spytać skąd masz zdjęcia 1,2,7 ?? chciałbym taki wzór wizytówek..
  Zaraz złożę zapytanie do tego gostka z allegro..
  Bardzo proszę o odpowiedź..

 • Witam,
  Wrzaskun proszę kontakt na maila lub gg: 3242428
  admin podał moje aukcje na allegro. Na wszystkie pytania zawsze chętnie odpowiem 😉

 • Robiliśmy takie wizytówki w 3 firmach. Firma Anoret drukowane cyfrowo – blade kolory i słaba wytrzymałość farby – napisy schodzą, za to pełny kolor. Firma Ingrafic – dobra wytrzymałość, ale koszmarnie wysoka cena. W końcu drukujemy w Notapress – dobra wytrzymałość i niższa cena, nawet robią zaokrąglone narożniki co dodaje estetyki wizytówce. Zamawiamy przez stronę http://www.notapress.pl, a po tygodniu wizytówki są u nas.

 • Witam,
  jeszcze oni wykonują nadruki na wizytówkach przezroczystych . Przykładowa cena nadruku CMYK 4 kolory to kwoty pomiędzy 2,90 a 3,5 tak nam wyceniali druk. w tym tygodniu odbieramy pierwszą partię więc napisz później jak to wyszło. My zamawialiśmy na kartach 0,76 mm a w notapress widzę że mają o,5.

 • Właśnie pracuje nad wyglądem swoich wizytówek i muszę przyznać, że zastanawiam się nad wyborem przeźroczystego materiału. Jak dla mnie wygląda to bardzo ciekawie i oryginalnie.

  Nie wolno tylko przesadzić z tą przeźroczystością bo może to wręcz przeszkadzać… 🙂

 • Świetne wizytówki! Rzeczywiście, im ciekawsze, im bardziej kreatywne i przyciągające wzrok projekty, tym większa szansa na sukces takiej wizytówki. Warto jest też pamiętać o wyborze odpowiedniej drukarni, która zajmie się drukiem naszych wizytówek, gdyż dobór dobrej jakości materiałów takich jak np. farb drukarskich, jest tu istotny. Dlatego dobrze jest korzystać z usług firm, które są miejscami sprawdzonymi i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.

Slawek Gdaq

Chcesz, żebym pomógł Ci zwiększyć pozycje, ruch i przychody z Twojej strony?

Sprawdź moją propozycję pozycjonowania.