Wizytówki przezroczyste

Dziś kolejna kolekcja wizytówek. Tym razem są to wizytówki wykonane z plastiku przezroczystego lub półprzezroczystego. Wyglądają bardzo efektownie czy jednak oby są efektywne? Wręczając ją z pewnością zwrócimy uwagę osoby, jednak gdy wizytówka wyląduje w wizytowniku czy na biurku może być problem z jej czytelnością. Wizytówka zacznie się zlewać z tłem. Dobrze jeśli taka wizytówka jest nie do końca przezroczysta lub ma półprzezroczysty kolor.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Jeśli ten artykuł pomógł Ci, masz co do niego jakieś wątpliwości lub pytania “Zostaw komentarz”, a na pewno na niego odpowiem.

Jeśli chciałbyś zlecić jakieś prace graficzne, projektowe napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy z tej strony >>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

o autorze

Slawomir Gdak

Od 2009 prowadzi owego seo bloga i dzieli się swoją wiedzą z zakresu seo.

Autor publikacji/produktów z zakresu seo m.in.: znanych list katalogów i profili, ebooków, szkoleń, artykułów w miesięczniku SEMspecialist.
Gościnnie trener w Mieście Szkoleń oraz na Search Marketing Week.

15 komentarzy

napisz komentarz
 • Witam,
  Czy zdjęcia tych wizytówek są szablonami jakiejś drukarni?
  Chciałbym zamówić takie wizytówki, niestety chyba jedynie NotaPress je robi..
  Proszę o pomoc w odnalezieniu innych firm które wykonuja w polsce takie wizytówki..

 • Rozumiem..
  A mogę spytać skąd masz zdjęcia 1,2,7 ?? chciałbym taki wzór wizytówek..
  Zaraz złożę zapytanie do tego gostka z allegro..
  Bardzo proszę o odpowiedź..

 • Witam,
  Wrzaskun proszę kontakt na maila lub gg: 3242428
  admin podał moje aukcje na allegro. Na wszystkie pytania zawsze chętnie odpowiem 😉

 • Robiliśmy takie wizytówki w 3 firmach. Firma Anoret drukowane cyfrowo – blade kolory i słaba wytrzymałość farby – napisy schodzą, za to pełny kolor. Firma Ingrafic – dobra wytrzymałość, ale koszmarnie wysoka cena. W końcu drukujemy w Notapress – dobra wytrzymałość i niższa cena, nawet robią zaokrąglone narożniki co dodaje estetyki wizytówce. Zamawiamy przez stronę http://www.notapress.pl, a po tygodniu wizytówki są u nas.

 • Witam,
  jeszcze oni wykonują nadruki na wizytówkach przezroczystych . Przykładowa cena nadruku CMYK 4 kolory to kwoty pomiędzy 2,90 a 3,5 tak nam wyceniali druk. w tym tygodniu odbieramy pierwszą partię więc napisz później jak to wyszło. My zamawialiśmy na kartach 0,76 mm a w notapress widzę że mają o,5.

 • Właśnie pracuje nad wyglądem swoich wizytówek i muszę przyznać, że zastanawiam się nad wyborem przeźroczystego materiału. Jak dla mnie wygląda to bardzo ciekawie i oryginalnie.

  Nie wolno tylko przesadzić z tą przeźroczystością bo może to wręcz przeszkadzać… 🙂

 • Świetne wizytówki! Rzeczywiście, im ciekawsze, im bardziej kreatywne i przyciągające wzrok projekty, tym większa szansa na sukces takiej wizytówki. Warto jest też pamiętać o wyborze odpowiedniej drukarni, która zajmie się drukiem naszych wizytówek, gdyż dobór dobrej jakości materiałów takich jak np. farb drukarskich, jest tu istotny. Dlatego dobrze jest korzystać z usług firm, które są miejscami sprawdzonymi i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak. Zgoda może zostać anulowana w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są umieszczone na stronie polityki prywatności.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści bez zgody autora.