USŁUGI SEO

Strona główna / Usługi Seo

"Poświęcanie czasu na zdobycie umiejętności, które przydadzą Ci się tylko 1 raz w życiu jest zupełnie bez sensu, dlatego polecam Ci skorzystanie z usług zewnętrznych doradców."

Pozyskiwanie linków to proces, który trwa wiecznie, dlatego polecam Ci moje szkolenia, abyś się tego nauczył i mógł sam to robić skutecznie oszczędzając przy tym sporo pieniędzy, natomiast pewne elementy pozycjonowania robisz jedno razowo i o nich zapominach ewentualnie tylko co kilka miesięcy aktualizujesz i to warto zlecić.

 • Audyt seo strony

  Audyt seo to analiza strony pod kątem czynników mających wpływ na pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych. Uzyskasz informacje o słabych i mocnych punktach swojej strony, a także informacje jak należy ją poprawić, aby zajmowała wyższe pozycje w Google.

  Czytaj dalej >>

 • Konsultacje seo

  Jeśli masz jakieś wątpliwości, pytania na które nie możesz znaleźć odpowiedzi, chcesz skonsultować optymalizacje swojej strony, metody pozyskiwania linków, obraną strategię seo to zapraszam Cię na konsultacje indywidualne prowadzone przez Skype.

  Czytaj dalej >>

 • Wybór fraz kluczowych

  Masz wątpliwości na jakie frazy kluczowe powinieneś pozycjonować swoją stronę? Może nie uzyskujesz efektów w seo właśnie przez wybór nieodpowiednich fraz kluczowych? A może potrzebujesz dziesiątek/setek fraz kluczowych do działań content marketingowych? Jeśli tak to napisz do mnie, a pomogę Ci w tym.

  Czytaj dalej >>

 • Filtry i kary Google

  Twoja strona drastycznie spadła w Google, a wraz z nią straciłeś ruch i pieniądze? Bardzo możliwe, że strona otrzymała karę od Google za naruszenie wytycznych dla webmasterów. Jeśli tak to sytuacja wymaga analizy i naprawienia powstałego problemu.

  Czytaj dalej >>

 • Analiza profilu linków

  Chcesz sprawdzić skąd są pozyskiwane linki do Twojej strony? Czy są to dobre naturalne linki czy też spamerskie narażające Cię na kary ze strony Google? A może chcesz zweryfikować w jaki sposób pozyskuje dla Ciebie linki agencja seo?

  Czytaj dalej >>

 • Analiza konkurencji

  Linkujesz od wielu miesięcy i nie masz żadnego efektu? Być może to problem zbyt mocnej konkurencji? A może wybrałeś już frazy kluczowe i zastanawiasz się czy nie są zbyt konkurencyjne? Napisz do mnie, a sprawdzę dla Ciebie z jakich źródeł pozyskuje linki Twoja konkurencja i czy ich strony są lepiej zoptymalizowane od Twojej.

  Czytaj dalej >>